21 бер. 2024

20 березня - День Землі.

День – нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може замислитися над тим, що вона може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, і кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево, нагодувати тварину. Учні Тур'є -Реметівського ЗЗСО теж вкотре долучилися до свята під гаслом "Не словом,а ділом", зробивши гарні вчинки для довкілля. Якби кожна людина хоча би цього дня на клаптику своєї землі зробила все, що вона може, яка б прекрасна була наша планета! Тож давайте разом працювати, робити себе самих і світ довкола себе кращим!!!
21 бер. 2024

У рамках Національного тижня читання поезії-2024

учні 6-А класу Тур’є-Реметівського ЗЗСО на уроці української літератури (учителька Кучак М.А.) «зустрілися» з найавторитетнішою поетесою сучасності Ліною Костенко. Школярів гостинно прийняла у шкільній бібліотеці М.М.Червеняк. Із презентації шестикласники почерпнули відомості про цікаві події із дитинства Ліни Василівни, дізналися про її громадянську мужність. Із окремих рядочків діти відтворили вірш поетеси «Доля». Підготовлені учнями поезії для читання стосувалися теми війни, адже Л.Костенко пережила ІІ світову війну й довірливо розповіла: «Мій перший вірш написаний в окопі…» Шестикласники щиро декламували рядки поезій Ліни Василівни про сучасну криваву війну, про віру й надію, про перемогу.
19 бер. 2024

В рамках "Національного тижня читання поезії" та напередодні "Всесвітнього дня Землі"

ми разом з учнями 8-а класу присвятили творчості Т.Г.Шевченка наше природоохоронне заняття в бібліотеці. Неозброєним оком видно, що митець дуже любив свою землю, природу рідного краю і багато своїх творів присвятив опису рослинного та тваринного світу рідної землі. За мету ми поставили проаналізувати значення рослин та тварин в творчості Т.Г.Шевченка. У своїх творах поет порівнює людей з рослинами, які символізують красу, мужність, сум, радість. У віршах, поемах, баладах Шевченко згадує понад 80 видів рослин. На першому місці калина, далі тополя, верба, дуб, жито, барвінок, терен, пшениця, лілея, мак, вишня... Автор не просто описує флору і фауну, але й показує дуже гарну обізнаність в даній галузі, адже краса довкілля ніколи не залишить байдужою чуйну людину. Під час заходу учні спробували побачити рослинний і тваринний світ очима митця: зіграли в вікторину, визначали рослини за описом, рахували кількість згадувань окремих видів рослин та тварин, читали поезії. На завершення разом підсумували, що поет своєю творчістю виховував патріотичні почуття та емоційно-ціннісне ставлення до живої природи, що є надактуальним і в нашому сьогоденні. Нам є чому повчитися в Кобзаря, адже його твори переживуть віки і вічно пробуджуватимуть у серцях людей почуття збереження природи рідного краю.
19 бер. 2024

Святковою лінійкою в Тур*я Реметівському ЗЗСО розпочався " Національний тиждень читання поезії".

Тема Тижня поезії – «дім», а гаслом став рядок із вірша Ірини Шувалової «Ріки незмінно течуть додому».
18 бер. 2024

За результами конкурсу "Wonderful winter world" від видавництва National Geographic Learning та компанії "Лінгвіст"

учні 3-Б класу та учениця 2-А класу Ганич Валентина отримали іменні сертифікати. Дякуємо всім, хто долучився до цього конкурсу. Бажаємо подальших успіхів
18 бер. 2024

Учні 3-11х класів взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови

"На Урок" та здобули призові місця. Нагороджені Дипломами І-ІІІ ступеня

Ілюстрація до творів

Т. Шевченка
15 бер. 2024

"Шевченко - наш сучасник"

Під таким гаслом учні 10-А класу Тур'є-Реметівської ЗЗСО провели дослідження творчості геніального поета чеоез призму штучного інтелекту (ШІ). Результати вражають!

Учні 5-А класу Тур'є- Реметівського ЗЗСО

Активно долучилися до відзначення 210 річниці з дня народження Великого Кобзаря- Тараса Шевченка. Вони декламували вірші поета, малювали ілюстрації до творів, інсценізували, складали пазли
15 бер. 2024

21 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день висадки дерев і Всесвітній день поезії.

Разом із природою прокидається в душі бажання творчої енергії. Доброю традицією в Тур'є-Реметівському ЗЗСО є висадка дерев на «Алеї випускників». Сьогодні видався надзвичайно гарний весняний день. Випускники 9-х класів разом із Орисею Кречко Орися Данканич , Вікторією Ганич Віка Ганич , класними керівниками, Антоніною Мегела Антоніна Мегела , директором школи, радо продовжили цю славну традицію, висадивши сакури, подаровані Робертом Горватом. Цю щорічну подію шанують наші учні, адже в такий спосіб вони залишають згадку про себе, створюють живу історію. Пройде час, школярі виростуть, а разом з ними сакури перетворяться на красиві дерева. У пам’яті залишаться приємні спогади про найкращі роки, які пройшли у рідній школі і згадка про висадку дерев, які прикрашатимуть не лише територію школи, але й викликатимуть вдячність у серцях учнів наступних поколінь за подаровану красу та затишок. Згідно японській легенді, милування квітками сакури продовжує життя до 100 років. Впевнені, в дорослому віці сьогоднішні випускники приведуть сюди своїх дітей та показуватимуть «Алею випускників», яку допомагали садити власноруч. Сподіваємося, всі деревця приживуться, адже були посаджені з любов'ю. Тож нехай зелені паростки майбутнього прикрашають територію школи, милують око, радують серце, тішать душу.