8 бер. 2024

Наша дума, наша пісня Не вмре, не загине…

От де, люде, наша слава, Слава України!" Т.Г. Шевченко
7 бер. 2024

Правила дорожнього руху знаємо - в біду на дорозі не потрапляємо!
7 бер. 2024

Коли на дереві співають пташки - миру бути .

Юні дослідники 2-А класу вивчали види перелітних пташок, підбирали народні прикмети. Залюбки відповідали на питання вікторини, відгадували загадки. Підсумком заняття стала гра " Хто де живе?". #тиждень_початкових_класів

#тиждень_початкових_класів

Учні 4-Б класу вкотре переконалися, що берегти природу - означає берегти себе, своє здоров'я, своє майбутнє.
7 бер. 2024

У кожного - свій Шевченко, бо всяк вибирає в його спадщині те, що йому найближче.

А спадщина його невичерпна, як власне сама українська пісня, українська мова і сам український непереможний народ. Вшануванню світлого образу видатного художника слова, патріота України Тараса Шевченка присвячено виховну бесіду в 3 Б класі.х

❤️

А також найкращий привід, щоб черговий раз сказати мамі ДЯКУЮ!❤️

Корисне і захоплююче заняття відкрили для себе учні 2- А класу

Посадили клумбочку на підвіконні, щоб згодом висадити паростки
6 бер. 2024

на уроці "Я досліджую світ"

Сьогодні учні 4-А класу на уроці "Я досліджую світ" дізналися: для чого людям роботи; коли виник перший робот; закони роботів. Працювали в парах: складали діалог. Конструювали роботів з LEGO.
6 бер. 2024

З настанням весни люди починають готуватися до весняно-польових робіт.

Але з чого почати? Мабуть з насіння. В народі кажуть «Поганий городник той, хто все підряд сіє». Отже, треба вибрати гарне насіння, підготувати його до висіву. Рослину з моменту проростання називають проростком, у якого спочатку появляється зародковий корінець, а вже згодом - пагін. Так, це справжнє таїнство природи – загадка, яка не перестає дивувати людей . Сьогодні третьокласники закладали досліди для визначення схожості насінин квасолі. А насіння салату вже проросло-його навіть можна було скуштувати.Смачно.

#тиждень_початкових_класів

Сьогодні у групі продовженого дня учні 1-4-х класів провели час пізнавально і творчо: дізналися багато цікавого про перші весняні квіти (підсніжники, білоцвіти весняні, проліски, крокуси), ознайомилися з квітами, занесеними до "Червоної книги України", малювали малюнки.