18 квіт. 2024

#Тижденьгеографії

Юні знавці німецької мови підготували до тижня географії das Minibuch про країну
18 квіт. 2024

День 4 #Тижденьгеографії

Сьогодні в нашій школі відбувся цікавий та захоплюючий квест із географії, який був організований для учнів 6 класів. Метою заходу було поглиблення знань здобувачів освіти про географічні об'єкти, терміни та поняття, а також розвиток навичок командної роботи та логічного мислення. Було приємно спостерігати, як учні з ентузіазмом та ініціативою долучалися до квесту та вчилися разом
17 квіт. 2024

"Космічна фантазія"

17 квіт. 2024

День 3 #Тижденьгеографії

Сьогодні на уроці географії для учнів 8 класу був проведений захоплюючий та пізнавальний захід у формі брейн-рингу на тему "Моя Україна". Метою уроку було закріплення та поглиблення знань учнів про географічне положення, природні ресурси, адміністративно-територіальний устрій та культурні особливості нашої країни. Учні отримали можливість не тільки поглибити свої знання про Україну, але й розвинути командний дух, швидкість реакції та креативне мислення.
16 квіт. 2024

День 2 #тиждень_географії

Вивчення прапорів світу - це цікава та корисна частина вивчення географії у 10 класі. Прапори кожної країни мають своє унікальне значення та символіку, що відображає історію, культуру та традиції цієї країни. Вивчення прапорів допомагає учням краще розуміти географічне положення та особливості різних країн, а також розширює їхні знання про світ. Для вивчення прапорів світу у 10 класі можна використовувати різноманітні методи: вивчення за алфавітом, за континентами, за кольорами чи символами. Також можна проводити цікаві вікторини, ігри та проекти, що допоможуть учням запам'ятати прапори краще. Не забувайте, що вивчення прапорів світу - це не лише корисно для збагачення знань учнів, але й може бути захоплюючим та зацікавлюючим процесом.
16 квіт. 2024

День 2 #Тижденьгеографії

З учнями 6 класів проведено підсумковий урок із теми "Гідросфера". На уроках були використані різноманітні методи та форми роботи, такі як розгадування кросворду, урок-гра, робота з атласом, представлення проєктів. Здобувачі освіти мали змогу відновити та закріпити знання про гідросферу, відповідаючи на питання, пов'язані з водними об'єктами та процесами. Ці форми роботи сприяли співпраці, командній роботі та залученню школярів до активного навчання.
15 квіт. 2024

День 1 #тиждень_географії

Ласкаво просимо до Тижня географії! Цей тиждень ми дізнаємося більше про різноманітні аспекти географії, вивчаємо карту світу та досліджуємо різні країни і континенти. Географія - це захоплююча наука, яка допомагає нам краще розуміти наш світ і взаємозв'язки між людьми, природою та середовищем. Приєднуйтесь до нас у цю захоплюючу подорож навколо світу!
12 квіт. 2024

День 5 #STEMтиждень_spring2024

Сьогодні учні досліджували реактивний рух, створювали моделі рухомих об'єктів, розкрили таємницю оптичних ілюзій, будували міст Леонардо да Вінчі, вивчали основи "Молекулярної кухні", проектували сонячну систему у програмі Scratch та вивчали рух Місяця навколо Сонця за допомогою телурія. В рамках Всесвітнього дня авіації та космонавтики провели конференцію. Спільно з вчителями фізики та астрономії- Воронич Л.М., Микитюк Ю.Ю., інформатики- Боярищева Н.В., Михайлішка Г.М., STAM-освіти - Мінькович В.В., технології- Воронич Е.В. STEMимо разом!
11 квіт. 2024

Дукуємо

Щиро
11 квіт. 2024

День 4 #STEMтиждень_spring2024, #ідеяSTEMтиждень_spring2024

Спільний інтегрований урок STEM, біології, технології на тему "Вивчення особливостей перебування живих організмів на планеті Земля" "Бджола - природній індикатор Землі" Спільно з вчителями біології - Кречко О.,В, STAM-освіти - Мінькович В.,В, технології- Воронич Е.,В. STEMимо разом!