10 квіт. 2024

День 3 #ідеяSTEAMтиждень_spring2024

Кольори, що оточують нас, є найбільш емоційними елементами навколишнього середовища, впливають на нас як позитивно, так і негативно, тобто колір несе нам радість і сум, дратує і заспокоює, гріє і холодить. STEMимо разом!
9 квіт. 2024

День 2 #STEMтиждень_spring2024, #ідеяSTEMтиждень_spring2024

Навіщо змінювати навчання на рівні профільної середньої освіти? Навіщо вивчати і вводити предмет STEM - освіта.Бо світ змінюється. Раніше можна було дуже рано підготуватися до роботи й бути впевненим, що будете працювати саме на цій роботі. Але зараз треба готувати молодих людей до роботи, якої ще не існує, до професій, які ще не зʼявилися. З одного боку, є багато технологій, які полегшують наше життя. Але з іншого — молодій людині складно орієнтуватися у всесвіті можливостей, проявляти гнучкість і адаптивність, змінювати професію, коли змінюється реальність. STEMимо разом!

День 1 #ідеяSTEAMтиждень_spring2024

Збереження та популяризація народних традицій методом новітніх технологій. STEMимо разом!

#STEMтиждень_spring2024

Тур'є-Реметівський ЗЗСО долучається до участі у STEM-тижні-2024 у рамках фестивалю "STEM-весна-2024". STEMимо разом!

Щиро вітаємо викладачів університету з поважним ювілеєм!!! #100роківСумДПУ

Хочемо подякувати Сумському державному педагогічному університету імені А.С. Макаренка за чудові нагороди для нашої Крупчинської Ждани, фіналістки І Всеукраїнського конкурсу креативних проєктів учнівської молоді,який був присвячений 100 річниці з моменту його заснування!!!
29 бер. 2024

Сьогодні бібліотека Тур'є-Реметівського ЗЗСО поповнилася надзвичацно цікавою, яскравою, цінною літературою.

Це художні книги за програмою, зарубіжна література та багатотомне видання , в якому викладене сучасне трактування подій з історії України. Дуже вдячні пану Сергію Бабаку та його друзям за реалізацію власного проєкту "Дамо дітям крила". Учні та вчителі в захваті від такого щедрого подарунка!

"#Національний_тиждень_читання_поезії

Поезія - повноводна річка, яка донесе нас до рідних берегів," - такий висновок зробили здобувачі освіти Тур'є-Реметівського ЗЗСО, завершуючи Національний тиждень читання поезії - 2024. Вибрані для декламування поезії стали своєрідною зброєю маленьких громадян України, яка наближає усіх до перемоги. Щиро вдячна всім учасникам Національного тижня читання поезії.
29 бер. 2024

Протягом лютого- березня 2024 року в змішаному форматі проходив І Всеукраїнський конкурс креативних проєктів учнівської молоді на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаре

В І етапі конкурсу взяло участь 150 учасників, до ІІ етапу члени журі відібрало близько 50 кращих проєктів, серед яких і робота учениці 9-Б класу Тур'є-Реметівського ЗЗСО Крупчинської Ждани. Сьогодні учениця гідно представила проєкт "Гаджетоманія - проблема підлітків" , відмінно відповідала на питання членів журі та учасників конкурсу й заслужено здобула 2місце. Щиро вітаємо ученицю та бажаємо їй подальших перемог! Рекомендуємо нашим учням також брати участь в конкурсах, які організовують вищі навчальні заклади, адже переможці нагороджуються не лише цінними призами й дипломами, але й одержують сертифікати з додатковими балами при вступі в даний універсистет. З чим ще раз і вітаємо Ждану!
27 бер. 2024

Метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників є їх професійний розвиток відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.

Сьогодні в Тур'є -Реметівському ЗЗСО відбулося засідання атестаційної комісії І рівня і було прийнято позитивне рішення про результати атестації педагогічних працівників.
25 бер. 2024

Як чудово, що учні 5-Б класу відвідали такий цікавий та творчий майстер-клас!

Вони мали можливість не лише весело провести час, а й власноруч створити красиві великодні вироби. Такі заходи сприяють розвитку творчих здібностей та виховують любов до рукоділля. Нехай писанкова творчість приносить радість та весняний настрій усім учасникам! ❤️