21 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день висадки дерев і Всесвітній день поезії.

15 бер. 2024
Разом із природою прокидається в душі бажання творчої енергії. Доброю традицією в Тур'є-Реметівському ЗЗСО є висадка дерев на «Алеї випускників». Сьогодні видався надзвичайно гарний весняний день. Випускники 9-х класів разом із Орисею Кречко Орися Данканич , Вікторією Ганич Віка Ганич , класними керівниками, Антоніною Мегела Антоніна Мегела , директором школи, радо продовжили цю славну традицію, висадивши сакури, подаровані Робертом Горватом. Цю щорічну подію шанують наші учні, адже в такий спосіб вони залишають згадку про себе, створюють живу історію. Пройде час, школярі виростуть, а разом з ними сакури перетворяться на красиві дерева. У пам’яті залишаться приємні спогади про найкращі роки, які пройшли у рідній школі і згадка про висадку дерев, які прикрашатимуть не лише територію школи, але й викликатимуть вдячність у серцях учнів наступних поколінь за подаровану красу та затишок. Згідно японській легенді, милування квітками сакури продовжує життя до 100 років. Впевнені, в дорослому віці сьогоднішні випускники приведуть сюди своїх дітей та показуватимуть «Алею випускників», яку допомагали садити власноруч. Сподіваємося, всі деревця приживуться, адже були посаджені з любов'ю. Тож нехай зелені паростки майбутнього прикрашають територію школи, милують око, радують серце, тішать душу.