13 бер. 2024

#тиждень_української_мови_та_літератури

Поетичний конкурс. Власна поезія. Підготувала учениця 6 -Б класу Пилип Анастасія
13 бер. 2024

Тарас Шевченко – душа нації, голос святої правди, символ патріотизму.

Його слово єднає українців та є невичерпним джерелом в боротьбі за нашу незалежність, ідентичність, непереможність. У рамках тижня, присвяченого Т. Г. Шевченкові, на уроці української літератури, учні 6-В класу оформили оголошення про відкриття свята, організували урочисте читання поезій Великого Кобзаря. #шевченківський_тиждень
12 бер. 2024

Вшанували Великого Кобзаря

Т.Г. Шевченка.
11 бер. 2024

#тиждень_української_мови_та_літератури.

Хай лунає на весь світ шевченківський "Заповіт". Під таким гаслом пройшов сьогодні урок української літератури у 6 - Б класі. Команда "Біографи" розповіла про життя і творчість Т. Г. Шевченка. Команда " Знавці "Кобзаря" зачитала улюблені поезії. А родзинкою уроку стали поетичні читання уривків "Заповіту" на українській, англійській, німецькій, словацькій та румунській мовах.
11 бер. 2024

1-А ❤

Наш кольоровий тиждень✅
8 бер. 2024

Низький уклін, тобі, Тарасе...

Учні 1Б класу, ознайомились з життям та творчістю Тараса Шевченка.
8 бер. 2024

Учні 3-А класу Тур’є-Реметівського ЗЗСО долучились до флешмобу "Великий Кобзар словацькою мовою"

Nesmrteľný KOBZAR, génius, mysliteľ, prorok. Muž neobvyklého osudu a mimoriadneho talentu, ktorý získal svetovú slávu. Ševčenkova poézia je poéziou večných otázok hľadania pravdy, ľudských pocitov, lásky a nenávisti, bolesti a utrpenia, boja, viery a vôle. Každá generácia v jeho básnickej tvorbe nájde pre seba čosi blízke a zrozumiteľné.
8 бер. 2024

У 2-Б класі проходять Шевченківські дні.

Учні із захопленням вивчають його творчість,декламують вірші,розгадають кросворди,виготовляють лепбук.
8 бер. 2024

9 березня Україна відзначає 210 років від дня народження Тараса Шевченка.

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Сьогодні учні 4-А класу

вшанували пам'ять про Великого Кобзаря