5 бер. 2024

Руханка - чудова і спортивна розминка.

Навчаємося і відпочиваємо разом. Приєднуйтесь. Рухайтеся як ми, рухайтесь разом з нами, рухайтесь краще за нас. #тиждень_початкових_класів
5 бер. 2024

Цікаво і пізнавально пройшов другий день "Тижня початкових класів".

Учні 4-Б класу активно виконували завдання бліц-вікторини "Ми знаємо українську мову" та "Ерудит". Діти натхненно і творчо працювали: зацікавлено слухали легенди і казки, декламували вірші, списували та доповнювали тексти, розгадували зашифровані прислів'я про рідну мову. Українська мова - це найцінніший скарб нашого народу, її треба любити і шанувати. Про це вкотре переконалися юні мовознавці

Тиждень початкових класів.

Цікаво та весело пройшов день в учнів 1 Б класу. Всі разом ми поринули у "Чудовий світ казки". Діти відгадували за ілюстраціями назви казок, розв'язували кросворди, складали слова з літер та виготовили летбук " У гостях у казки". Найбільше сподобалось бути акторами та тетралізувати казки, як народні, так і сюжет яких придумали самі. Всі залишились задоволені та щасливі!
5 бер. 2024

Сьогодні в 3- Б класі пройшло незвичайне заняття " Зупинемо БУЛІНГ разом!"

Учні познайомилися з поняттям, формами та структурою булінгу, виховували в себе почуття власної гідності, емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильство, розвивали навички протидії соціальному тискові, шукали шляхи виходу зі складної ситуації, формували навики відповідальної та безпечної поведінки, навчилися, як можна відстояти власну думку.
5 бер. 2024

Сьогодні ми не просто мандрівники, а дослідники екосистем

Попереду представлення результатів дослідження.
4 бер. 2024

Кожен день у нас цікавий, плідний і яскравий. Сьогодні учні 3-А класу, працювали над створенням проєкту "Весняні квіти". Показали свої знання, вміння, здібності й таланти, а також дізналися багато нового про весняні квіти.

Весна ..

Кожен із нас радіє пробудженню природи...Все навкруги оживає... Малюки, вдосталь набігавшись, послухавши спів жайворонка,, помилувавшись першими весняними квітами, підібравши весняні котики, побігли до 3-Б класу. Як підсумок екскурсії - виготовили лепбук, де згадали прикмети, загадки, весняні символи, ранньоквітучі рослини, їх тіні і т.д. Все задумане, відповідно плану, вдалося. Вітаємо всіх учнів та вчителів з приходом ВЕСНИ!

Починаємо наш

1.Вікторина «Казковий світ дитинства» 2.Асоціативний кущ «Дитинство»; 3.Списування: віршики про дитинство 4.Загадки про сім’ю і родину; 5.Вікторина «Потяг казкарів».
4 бер. 2024

Всім гарно дякуємо,тим хто долучався до нашого збору

Кошти були витрачені на •волейбольну сітку •сітку для баскетболу •мʼячі •координаційну драбину
1 бер. 2024