3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю.

3 грудня. 2021

Виховна година

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю.Основною метою заходів цього дня  було  інформування суспільства у напрямку підтримки людей  з обмеженими можливостями. Класовод Вакульчак М.Ю, асистент вчителя Данканич Г.М.,  психолог школи Ясінко Е.І. провели виховний урок з учнями 1 Б класу на тему " З любов'ю в серці". Адже всі  ми з раннього віку намагаємося виховувати в наших діток повагу і толерантне ставлення до оточуючих  людей-хоч вони різні, зате рівні.  Ключовим словом дня було слово  "Добро".Учасники дійства складали пазли, готували плакати, дарували гарні слова одне одному та своїм наставникам.Тож посіяні сьогодні зернятка у маленьких сердечках хай зростуть добрими справами в  житті кожного з них.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

1 груд. 2021
Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Практичний психолог Ясінко Е. І., класні керівники 10-х класів Майдич О. І., Скубенич І. Ю. провели з учнями годину спілкування "СНІД- невидиме лихо". Проведений захід - символ співчуття, підтримки та надії на майбутнє без Сніду, а також прагнення привернути увагу молоді, проінформувати про шляхи передачі ВІЛ і наголосити на необхідності берегти своє здоров'я та життя.

Акція “16 днів проти насильства”

8 груд. 2020
"Ми проти насилля".

Акція “16 днів проти насильства” — це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

Подібні масштабні проблеми можна подолати лише об’єднавши зусилля, забезпечивши комплексний підхід до їх вирішення: попереджаючи наступні випадки насильства, притягуючи до відповідальності кривдників та надаючи якісну кваліфіковану допомогу тим, хто її потребує.

З учнями 9-х класів було проведено психологом школи круглий стіл :"Ми проти насилля". Мета проведення  – привернення уваги учнів до проблем насильства в  учнівських колективах та протидії насильству в сім’ї. Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.

Міжнародний день інвалідів

3 груд. 2020
Добро починається з тебе

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що діти з обмеженими  можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки цього дня, а й протягом всього року, не забувати про те, що поруч з нами діти з особливими потребами , і вони потребують допомоги та уваги. З учнями 3-Б класу було проведено виховний захід :"Добро починається з тебе" психолог школи зазначила, що всі ми - рівні, а добрі вчинки - прояв поваги, милосердя до ближнього.

Класні керівники, асистенти, всі, хто опікуються дітьми ООП,роблять внесок в майбутнє дитини, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги, можна спостерігати зміни у психологічному розвитку дитини. Дитина з особливими потребами має можливість прожити всебічне  життя.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 груд. 2020
СНІД

Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи в Тур'я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні 11  класу розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу.Психолог, класні керівники 5-11-х класів провели профілактичні бесіди «Знати, щоб жити», «Жити в світі, де є ВІЛ», «Чума ХХІ століття», та ін.

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.