Мова освітнього процесу в Тур'є-Реметівському ЗЗСО - українська.

Блог керівника

21 бер. 2024
День – нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може замислитися над тим, що вона може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, і кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево, нагодувати тварину. Учні Тур'є -Реметівського ЗЗСО теж вкотре долучилися до свята під гаслом "Не словом,а ділом", зробивши гарні вчинки для довкілля. Якби кожна людина хоча би цього дня на клаптику своєї землі зробила все, що вона може, яка б прекрасна була наша планета! Тож давайте разом працювати, робити себе самих і світ довкола себе кращим!!!
21 бер. 2024
учні 6-А класу Тур’є-Реметівського ЗЗСО на уроці української літератури (учителька Кучак М.А.) «зустрілися» з найавторитетнішою поетесою сучасності Ліною Костенко. Школярів гостинно прийняла у шкільній бібліотеці М.М.Червеняк. Із презентації шестикласники почерпнули відомості про цікаві події із дитинства Ліни Василівни, дізналися про її громадянську мужність. Із окремих рядочків діти відтворили вірш поетеси «Доля». Підготовлені учнями поезії для читання стосувалися теми війни, адже Л.Костенко пережила ІІ світову війну й довірливо розповіла: «Мій перший вірш написаний в окопі…» Шестикласники щиро декламували рядки поезій Ліни Василівни про сучасну криваву війну, про віру й надію, про перемогу.
19 бер. 2024
ми разом з учнями 8-а класу присвятили творчості Т.Г.Шевченка наше природоохоронне заняття в бібліотеці. Неозброєним оком видно, що митець дуже любив свою землю, природу рідного краю і багато своїх творів присвятив опису рослинного та тваринного світу рідної землі. За мету ми поставили проаналізувати значення рослин та тварин в творчості Т.Г.Шевченка. У своїх творах поет порівнює людей з рослинами, які символізують красу, мужність, сум, радість. У віршах, поемах, баладах Шевченко згадує понад 80 видів рослин. На першому місці калина, далі тополя, верба, дуб, жито, барвінок, терен, пшениця, лілея, мак, вишня... Автор не просто описує флору і фауну, але й показує дуже гарну обізнаність в даній галузі, адже краса довкілля ніколи не залишить байдужою чуйну людину. Під час заходу учні спробували побачити рослинний і тваринний світ очима митця: зіграли в вікторину, визначали рослини за описом, рахували кількість згадувань окремих видів рослин та тварин, читали поезії. На завершення разом підсумували, що поет своєю творчістю виховував патріотичні почуття та емоційно-ціннісне ставлення до живої природи, що є надактуальним і в нашому сьогоденні. Нам є чому повчитися в Кобзаря, адже його твори переживуть віки і вічно пробуджуватимуть у серцях людей почуття збереження природи рідного краю.