Умови навчання для осіб з особливими освітніми потребами
u У закладі з 2016 року запроваджено інклюзивне навчання.
uНа 2022-2023 н.р. у школі діють такі інклюзивні класи: 1-А, 2-А,Б, 3-А, 4-Б, 5-Б,В , 6-А, 8-А .
u Навчальний план затверджується адміністрацією закладу, асистентами вчителів, батьками, практичними психологами, класними керівниками, вчителями.
Перший поверх пристосований для навчання дітей з особливими освітніми потребами: доступний навчальний простір, бібліотека, їдальня, спортзал, вбиральня(душова кімната), два пандуси.

Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром, де можуть отримати консультації  педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні;
є можливість отримати додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття  практичного психолога, логопеда (при ІРЦ);
для дитини з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища;
створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:
Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.
Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.