З історії школи

Серед мальовничих  Карпатських гір,  у долині річки Тур’я,  красується триповерхова будова, в якій знаходиться Тур'є-Реметівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тур'є-Реметівської сільської ради Ужгородського району

Холодної осені 1944 року в Тур’я-Реметі відкрито школу з рідною мовою  навчання. Першим її директором було обрано Симочко О.О.

А в 1952 році школа стала середньою і її очолив Ворожильчак А.А.

Із серпня 1962 по 1994рік школу очолював Куштан М.І.

Найзаповітнішою мрією колективу та жителів села  була нова школа. 1 вересня 1974 року було закладено меморіальну плиту школи. Та тільки 1 вересня 1982 року – 560 учнів сіли за парти у новогму навчальному закладі.

Історичний розвиток школи пов'язаний із семирічним навчанням і директорами Балогою А.І та Глуханичом А.В.

З 1975 року у школі працює краєзнавчий музей.

У 1986 році відкрито картинну галерею.

У 1985 році постановою Ради Міністрів УРСР від 9 квітня 1985року  Тур’я-Реметівській середній школі було присвоєно ім'я Героя Радянського Союзу О.О.Борканюка.

Пізніше його ім’я присвоєно і піонерській дружині школи.

У 1989 році офіційно було скасовано піонерську та комсомольську організації.

З 1994 року директором школи працював Товтин Й.Й., який очолював педагогічний колектив із 44 вчителів.

З 2012 року директором школи було призначено Парашинця Ю.Ю.

Із 2014 року  директором навчального закладу за результатами конкурсної комісії призначено   Мегелу А.І.