Протягом лютого- березня 2024 року в змішаному форматі проходив І Всеукраїнський конкурс креативних проєктів учнівської молоді на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаре

29 бер. 2024
В І етапі конкурсу взяло участь 150 учасників, до ІІ етапу члени журі відібрало близько 50 кращих проєктів, серед яких і робота учениці 9-Б класу Тур'є-Реметівського ЗЗСО Крупчинської Ждани. Сьогодні учениця гідно представила проєкт "Гаджетоманія - проблема підлітків" , відмінно відповідала на питання членів журі та учасників конкурсу й заслужено здобула 2місце. Щиро вітаємо ученицю та бажаємо їй подальших перемог! Рекомендуємо нашим учням також брати участь в конкурсах, які організовують вищі навчальні заклади, адже переможці нагороджуються не лише цінними призами й дипломами, але й одержують сертифікати з додатковими балами при вступі в даний універсистет. З чим ще раз і вітаємо Ждану!